Акции
Подарочные
сертификаты
СПА-депозиты
МЕНЮ

Аромамасаж тіла

Аромамасаж - це чарівне дійство рук і ароматів, під час якого навіть простий смертний зможе відчути себе спадкоємцем престолу.

У нашому SPA-центрі для аромамасажу застосовуються різні аромакомпозіціі ефірних масел, які за вибором клієнта додаються до основного базового масажного масла.

В якості базового масла ми використовуємо нейтральне масло на натуральній основі, яке прекрасно зарекомендувало себе в естетичній практиці. Це масло відмінно захищає, пом'якшує і розгладжує шкіру. Ще одна перевага цієї олії - воно повністю засвоюється шкірою, зволожуює, живить і захищає, моментально робить її м'якою і оксамитовою.

Аромассаж з використанням натуральних ефірних масел допомагає не лише розслабитися (мандарин, лаванда, чебрець, апельсин, лемонграсс, кориця ..) і зняти стрес (перцева м'ята, чебрець, розмарин, гвоздика, імбир, майоран, ялівець ...).

При виборі спеціального масла (цитрусові, ялівець, аніс ...) аромамассаж налаштовує організм на плавне зменшення ваги і омолодження (герань, лаванда, рожеве дерево, розмарин, пачулі ...), підвищує стійкість до стресів і антиоксидантний захист (лемонграс, кориця, чебрець, лаванда, розмарин ...) Аромамасаж корисний в будь-який час.

Тривалість: 1 година

Вартість: 630 грн
Источник: http://in.ck.ua/dar-kalifa/uslugi/aromamassazh