Акции
Подарочные
сертификаты
СПА-депозиты
МЕНЮ

Масаж антицелюлітний Бразильська попка

Красиве тіло, підтягнуті сідниці, стрункі стегна - це мрія багатьох жінок. Є маса методів досягти бажаного ... Ми пропонуємо один з найефективніших способів додати тілу ідеальність - це бразильський масаж.

Це антицелюлітний моделюючий масаж, спрямований на глибоку корекцію форми тіла, усунення целюліту.

Унікальність методики в тому, що при проведенні сеансу використовується оригінальна вібраційна ручна техніка впливу на глибокі шари шкіри.

Якщо у вас: в'яла шкіра; низький тонус м'язів; обвислі ділянки на сідницях і стегнах; целюліт і жирові відкладення; порушення лимфодренажу і постійна набряклість ... Вам - до нас на курс бразильського масажу.

Один сеанс триває 1 годину. Після повного курсу в 10 процедур результат зберігається до 3-4 місяців. Ефект видно вже після першої процедури!

Бразильський масаж не тільки зменшить жирові відкладення, але і додасть сідницям карколомний вигляд. Під час масажу майстер особливу увагу приділяє не лише сідницям, але і зоні "галіфе".

Масаж проходить в кілька етапів. Кожен етап підсилює і доповнює попередній. В результаті Ви отримуєте "бразильську попку" і можете сміливо ставати учасницею бразильських карнавалів в Ріо-де-Жанейро!

Тривалість: 1 година

Вартість: 700 грн

Відео масажу Ви можете переглянути на нашому YouTube-каналі за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=LRLGOtZQ2P4