Акции
Подарочные
сертификаты
СПА-депозиты
МЕНЮ

Масаж антицелюлітний

Антицелюлітний масаж - це спеціальна дія на шкіру і підшкірно-жирову клітковину особливими масажними техніками. Як правило, антицелюлітний масаж проводиться на животі, стегнах і сідницях, в деяких випадках також на спині і руках.

Перед початком процедури майстер може нанести на шкіру спеціальні засоби-ліполітікі, які підсилюють ефективність процедури.

Антицелюлітний масаж стимулює процеси всередині організму, завдяки яким можна вивести зайву воду, що накопичилися токсини і шлаки з жирових клітин і підшкірно-жирової клітковини, що дозволяє зменшити або повністю усунути целюліт.

Основні етапи впливу масажу на целюліт:

 1. Активізація кровообігу в проблемних ділянках;
 2. Активізація руху лімфи в усьому організмі;
 3. Активізація руху рідини в тканинах.

При такій стимулюючій дії організму набагато простіше позбутися від речовин, що утворюють целюліт, і в кінцевому підсумку порадувати Вас красивими зовнішніми формами.

У СПА Дар Каліфа Ви можете отримати такі види антицелюлітних масажів:

 1. Ручний масаж з використанням антицелюлітної косметики і масажних банок. На підшкірно-жирову клітковину впливає сам масажист і активні речовини, що входять до складу крему або масла;
 2. Медовий масаж для усунення целюліту, під час сеансу всі масажні рухи виконуються по меду;
 3. Апаратний вакуумно-роликовий масаж - ефективно захоплює стисненим повітрям жирову складку і розминає її, що дає швидкий ефект розщеплення клітинних жирів.
 4. Масаж "Бразильська попка" - спрямований конкретно на корекцію сідниць, поліпшення їх форм і пружності.

Майстри нашого СПА рекомендують чергувати антицелюлітний масаж з процедурами в гідромасажній ванні, кисневій капсулі і пресотерапією.

Залежно від ваших індивідуальних особливостей і побажань щодо корекції фігури, наші майстри порадять який саме масаж потрібно вибрати в Вашому випадку і підберуть процедури що або готову програму корекції фігури і ваги.

Важливо!

На що варто звернути увагу при проходженні курсу антицелюлітних масажів:

 1. При запущеній формі (стадія фіброзних вузлів) целюліту обов'язково треба підключити до вирішення проблеми спеціально підібране харчування, особливий питний режим, фізичні навантаження, контрастні процедури. Вирішувати проблему треба комплексно.
 2. Визначте відразу, чи є у вас крім целюліту ще й зайва вага. Якщо вона не велика, до 5 кілограм, можливо, поєднувати антицелюлітний масаж з процедурами для зниження ваги (будь-якими на ваш розсуд). Не намагайтеся вирішити одночасно проблему зайвої ваги і целюліту тільки за допомогою антицелюлітного масажу.
 3. Сеанси необхідно проводити у вигляді курсу 8 - 10 процедур і тривалістю до 3 місяців. Якщо ваша мета профілактика, то бажано проводити один кожні 2 тижні.
 4. Періодичність масажних процедур - через 1 - 2 дні. Це дасть найоптимальніший і природний результат позбавлення від целюліту.
 5. Антицелюлітний масаж краще проводити у вечірній час.
 6. Випивайте 200 - 300 мл води до і після закінчення сеансу.
 7. Перед антицелюлітним масажем необхідно провести легкий масаж всього організму, підготувавши його таким чином безпосередньо до процедури.
 8. При проведенні антицелюлітного масажу не повинні з'являтися синці! Це говорить про непрофесіоналізм майстра. Синяк - це гематома, пошкодження внутрішніх судин!

Контролювати цей процес найкраще за допомогою сантиметра. Якщо Ви скидаєте вагу, обов'язково періодично зважуйтеся в один і той же час доби на одних і тих же вагах. Фахівці СПА Дар Каліфа із задоволенням підберуть Вам індивідуальну програму масажів і процедур, які в мінімальні терміни дозволять Вам досягти видимих результатів!

Ми перетворюємо турботу про здоров'я в задоволення!

Масаж антицелюлітний: 

Вартість: 1 година - 700 грн 

                    1 година 30 хвилин - 750 грн

Масаж антицелюлітний медовий:

Тривалість: 1 година

Вартість: 730 грн