Акции
Подарочные
сертификаты
СПА-депозиты
МЕНЮ

Масаж класичний загальний

Один з найпоширеніших видів масажу в нашій країні. Ефективний метод лікування і профілактики різних захворювань.

Відновлює силу стомлених м'язів, зміцнює суглобово-зв'язковий апарат. Прекрасна загальнооздоровлююча процедура, швидко знімає втому, відновлює працездатність і створює гарний настрій.

Класичний (загальний) масаж застосовується для полегшення і усунення захворювань серцево-судинної системи, органів дихання, опорно-рухового апарату, нервової системи, сечостатевої системи, системи травлення, порушень обміну речовин ...

Класичний масаж допомагає і дає позитивні і швидкі результати після травм, при фізичних і розумових навантаженнях, нервовому перенапруженні, перевтомі.

Досвідчені масажисти давно зрозуміли, що лише ручна робота дає максимальний ефект від масажу. Тут впливає все - тепло людських рук, контакт і спілкування під час процедури, а також можливість регулювати інтенсивність впливу.

Класичний масаж при всій його універсальності дозволяє підібрати найбільш прийнятні техніки і прийоми, зробити акцент під час процедури на проблемні області, скорегувати процедуру для отримання необхідного результату.

Опрацювання тканин вручну - це справді персоналізований підхід до проблем відвідувачів. Так, апаратний масаж хороший як додатковий метод, але за емоційними показниками ніколи не зрівняється з ефектом від масажу, зробленого вручну.

Тривалість: 1 година 30 хвилин

Вартість: 750 грн
: