Акции
Подарочные
сертификаты
СПА-депозиты
МЕНЮ

Фірмовий релакс-масаж Дар Каліфа

Східні аромати в повітрі, блиск свічок і пелюстки троянд ...

Фірмовий масаж Дар Каліфа був створений спеціально для наших гостей, як унікальний розслабляючий ритуал в стрімкому і наповненому стресом сучасному житті. Теплий, наповнений енергією, оазис для тіла і духу - саме таким ми бачимо Дар Каліфа.

Релакс-масаж занурює Вас в особливу атмосферу відпочинку, де можна зняти напругу з усіх м'язів від кінчиків пальчиків до верхівки, перезарядитися творчою енергією і посилити життєвий потік у всьому організмі.

Особливу увагу ми приділяємо Вашим стопах ... В процесі фірмового масажу всього тіла ми використовуємо виключно натуральне масло лемонграсу. Освіжаючий, завзятий і тонізуючий характер масла з лимонної трави сповна проявляється для наших емоцій.

Масло лемонграсу ліквідує почуття виснаженості і втоми, підсилює розумову активність і концентрацію, покращує пам'ять і працездатність. Це яскраве і свіже масло, яке допомагає адаптуватися до будь-яких умов і, долаючи апатію і пасивність, заповнити дефіцит емоцій і повноту життя!

Фірмовий масаж Дар Каліфа подарує тілу і Вашим думкам перезарядку. Адже в завершенні масажу Вас очікує розслабляючий і надихаючий масаж голови! Душа отримає різнокольоровий калейдоскоп емоцій і відчуттів!

Відкрийте для себе різнобічну дію релакс-масажу, гідного самого Султана і Роксолани, і насолодіться сповна чарівним ароматом Сходу!

Легендарний східний ритуал Дар Каліфа чекає саме Вас!

Тривалість процедури: 1 г 30 хв

Вартість: 850 грн