Акции
Подарочные
сертификаты
СПА-депозиты
МЕНЮ

Креольський масаж обличчя та шиї бамбуковими палочками

Такого Ви ще не відчували!

Дар Каліфа презентує Вам щось надзвичайно приємне і розслабляюче, плюс з величезною користю для шкіри обличчя.

Уявіть, шкіра набуває свіжий вигляд і пружність, на щоках з'являється рум'янець, овал обличчя стає більш чітким і вираженим, поліпшується тонус шкіри ...

Все це - результат креольського масажу обличчя та шиї. Він проводиться невеликими бамбуковими паличками різної довжини і товщини. Унікальні властивості самого бамбука в поєднанні зі спеціально розробленими рухами майстра запускають процеси відновлення в глибині шкіри, а також включають механізм синтезу волокон колагену і еластину.

Найчарівніше, що візуальний ефект помітний вже після першої процедури, а після курсу масажів розгладжуються зморшки, поліпшується колір шкіри, її тургор та еластичність.

Креольський масаж обличчя і шиї бамбуковими паличками покращує мікроциркуляцію лімфи і крові, сприяє омолодженню і завдяки гарній релаксуючій дії, зменшує мімічні зморшки і корисно впливає на живлення клітин і м'язів обличчя.

Ми в Дар Каліфа впевнені, все найкраще в нашому житті починається з турботи про себе, своє здоров'я та красу. Давайте разом піклуватися про здоров'я із задоволенням!

Тривалість: 50 хвилин

Вартість: 650 грн