м. Черкаси, вул. Кривалівська, 7 068 684-24-96

SPA-Етикет

Для того, щоб Ви в повній мірі відчули позитивний вплив на Ваше тіло від перебування в нашому СПА, наступна інформація заслуговує Вашої уваги:

1.      Приходити рекомендується за 5-10 хв до призначеного часу. Ваше запізнення, на жаль, скорочує час проведення процедур і знижує ефект сеансу, який має строгі часові рамки.

2.      Ми рекомендуємо записатися на наступне відвідування ще до того, як ви підете. Тільки так можна забезпечити зручний для вас час і послуги обраного Вами майстра.

3.      Для відмови від процедури у Вашому розпорядженні ціла доба. Для відмови від декількох наступних один за одним процедур - 48 годин. Будь ласка, дотримуйтеся цього правила.

4.      Якщо Ви записуєтеся до нас на процедури і двічі підряд не приходите, не повідомивши нас за 24 години, то при наступному запису Вам буде відмовлено в обслуговуванні, а Ваш подарунковий сертифікат (в разі його наявності) анульований.

5.      У нашому СПА гості поважають прагнення до умиротворення. Просимо Вас говорити не голосно. Щиро рекомендуємо Вам насолодитися тишею, що дозволяє почути себе.

6.      Консультант-координатор допоможе скласти Вам програму, з урахуванням Ваших побажань. Конкретні складові програми рекомендується обговорити з фахівцями. Для правильного складання індивідуальних програм просимо Вас повідомляти про будь-які відомі Вам протипоказання або хронічні захворювання, а також вказувати це в Ваших вхідних картах гостя, які Ви заповнюєте на ресепшені перед початком процедур.

7.      В ході сеансу не приховуйте своїх відчуттів: якщо Вам некомфортно, занадто холодно або занадто жарко, якщо Вам не подобається музика, а також про всі інші незручності під час проведення процедури, скажіть майстру, що Вас обслуговує. Всі аспекти процедури можуть бути змінені за Вашим бажанням: і навіть спілкування з фахівцем (Ви можете не вести світські бесіди під час процедури, якщо хочеться насолодитися тишею). Якщо ви хочете, щоб масажист збільшив або послабив силу натискання, повідомте йому про це. Не соромтеся задавати питання. Ваш майстер буде вдячний, якщо Ви дасте йому знати про Ваші відчуття, думки з приводу процедури і т.д.

8.      Якщо хочете подякувати майстру - прийнятно, якщо Ви залишите 10-15% від вартості обслуговування в спеціальному конверті для чайових у адміністратора на ресепшині.

9.      Якщо Ви відчули будь-які негативні відчуття в нашому СПА - скажіть про це адміністратору. Наше основне завдання - забезпечити максимум комфорту і позитивних емоцій.

10.  Ви можете заповнити анкету зі своїми пропозиціями щодо поліпшення роботи СПА або по розширенню меню послуг. Ваша думка є дуже важливим для нас.

11.  Всі приміщення є зонами, вільними від куріння.

12.  Фото- і відеозйомка без спеціальної домовленості з адміністрацією заборонена.

13.  Адміністрація залишає за собою право відмовити клієнту в обслуговуванні в разі частих грубих порушень вищевикладеного, а також, якщо клієнт перебуває в нетверезому вигляді.

 

Сподіваємося, що Ви отримаєте задоволення від перебування в нашому салоні.​

Будемо раді отримати від Вас коментарі та побажання​.